Hakkımızda

 

Evsel Şirketler Grubu olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verirken daha büyük bir kitleye ulaşmak adına birmilyonnokta.com kervanına katıldık. Sunduğumuz birçok proje ve çalışma siz değerli müşterilerimiz için özenle, güvenle, yüksek kalite kapsamında tamamlanmaktadır. Hem birçok projeye imzamızı atarken aynı zamanda yapı malzemeleri satışı sağlıyoruz. Şirketimiz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunarken aynı zamanda oldukça üstün performansa sahip yapı imalat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti garantili çalışmalarımız siz değerli müşterilerimiz için özenle sürdürülmekte olup uygun fiyat yüksek kalite kapsamında gerçekleştirilmektedir.

 

Çatı tamir onarımı, mobilya imalatı, ev ve ofis dekorasyon, anahtar teslim dekorasyon işlemleri, lake kapı işlemleri, laminant parke işlemleri, mutfak dolap model ve montajı gibi birçok işleme kolayca ulaşabileceğiniz şirketimizde uygun fiyat yüksek kalite fırsatından yararlanabilirsiniz. Büyük titizlik ve çabayla sürdürdüğümüz işlemlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli işlemlerdir. Memnuniyet garantili işlemlerimiz müşterilerimizin beğenisini kazanmak adına özenle sürdürülmektedir.

 

Giresun yapı inşaat sektörüne hizmet veren şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için her türlü yapı inşaat, dekorasyon ve imalat işlemlerini gerçekleştirmekte olup alanında uzman ekip arkadaşları aracılığı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Dilediğiniz işlem hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz, uygun fiyat yüksek kalite kapsamında gerçekleştirilecek işlemlerden yararlanabileceğiniz şirketimiz kapsamında birçok yapı dekorasyon fikrine ulaşabilirsiniz. Şirketimiz uzun yıllardır özenle çalışmalarını sürdürmekte olup müşteri memnuniyeti odaklıdır. Sizler de yapı imalat ve inşaat fikirleri için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Bulancak Lake Kapı Satışı

Lake kapı CNC makinelerinde modellenebilen bu modellemenin ardından da boya ve cila işle

Bulancak Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar teslimi ev dekorasyonu bir anlamda ev sahibinin tüm beklentilerinin profesy

Bulancak Mutfak Dolabı İmalatı

Aileniz için en konforlu ve sağlıklı mobilyaları üretiyoruz. Hayalini kurduğ

Yorumlar